Masaż leczniczy

Masaż leczniczy Warszawa

spinetic10507 compress e1693607708547

Jaki jest cel masażu leczniczego?

Masaż leczniczy ma na celu zlikwidowanie objawów chorobowych, urazów i bólu, zwłaszcza narządów ruchu. Technicznie zbliżony jest do masażu klasycznego.

Jednym z głównych celów masażu leczniczego jest złagodzenie bólu. Masaż może pomóc w rozluźnieniu spiętych mięśni, zmniejszeniu napięcia i stresu, co może przyczynić się do zmniejszenia bólu spowodowanego kontuzjami, przewlekłymi chorobami lub napięciem mięśniowym.

masaz leczniczy 1 compress

Jakie korzyści daje masaż leczniczy?

Masaż daje efekty miejscowe jak i ogólne w ciele człowieka oddziałując na większość układów organizmu ludzkiego. Kilka najważniejszych korzyści to: poprawa krążenia krwi (dzięki czemu substancje odżywcze są szybciej dostarczane do wszystkich tkanek, a produkty przemiany materii szybciej usuwane), relaksacja mięśni, zmniejszenie bólu, poprawa wyglądu tkanek oraz zmniejszenie obrzęków.

1E9A6501

Do wyboru, do koloru..

Istnieje kilkadziesiąt rodzajów masaży, zarówno ogólnych, np. masaż klasyczny jak i bardziej specjalistycznych: sportowy, leczniczy czy manualny drenaż limfatyczny. Każdy z nich wyróżnia się innym przebiegiem, techniką oraz stosowanymi środkami.

W Centrum Fizjoterapii SPINETIC, będą mogli Państwo skorzystać z masażu, dostosowanego do Państwa potrzeb i dolegliwości, bądź zwyczajnie w celu odprężenia, zrelaksowania.

W Centrum Fizjoterapii SPINETIC każdy zabieg poprzedzony jest z konsultacją z właściwym specjalistą, tak aby dostosować program terapii do indywidualnych potrzeb i ewentualnych ograniczeń zdrowotnych pacjenta.

Czas  zabiegu: 30/60 minut

Cena  zabiegu: 120/190 PLN