Masaż – znajdź chwilę dla siebie, zrelaksuj się i odpręż!

Masaż leczniczy, sportowy, drenaż limfatyczny Warszawa

Co to jest masaż?

Masaż jest zabiegiem fizjoterapeutycznym, rodzajem pracy manualnej który poprzez sprężyste odkształcenie tkanek ma wywierać działanie przeciwbólowe, odprężające, relaksujące.

Masaż działa relaksująco na ciało i umysł. Pomaga zmniejszyć poziom stresu, napięcia i lęku, co ma korzystny wpływ na ogólne samopoczucie.

Co zyskasz, dzięki masażowi?

Masaż daje efekty miejscowe jak i ogólne w ciele człowieka oddziałując na większość układów organizmu ludzkiego. Kilka najważniejszych korzyści to: poprawa krążenia krwi (dzięki czemu substancje odżywcze są szybciej dostarczane do wszystkich tkanek, a produkty przemiany materii szybciej usuwane), relaksacja mięśni, zmniejszenie bólu, poprawa wyglądu tkanek oraz zmniejszenie obrzęków.

Istnieje kilkadziesiąt rodzajów masaży, zarówno ogólnych, np. masaż klasyczny – jak i bardziej specjalistycznych – sportowyleczniczy, kobido czy manualny drenaż limfatyczny. Każdy z nich wyróżnia się innym przebiegiem, techniką oraz stosowanymi środkami..

drenaz limfatyczny compress e1699014047992

Centrum Fizjoterapii SPINETIC będą mogli Państwo skorzystać z masażu, dostosowanego do Państwa potrzeb, dolegliwości, bądź zwyczajnie w celu odprężenia, zrelaksowania, wyciszenia.

Masaże oferta

masaż leczniczy do 30 min. – 120 PLN

masaż leczniczy do 60 min. – 190 PLN

drenaż limfatyczny do 30 min. – 130 PLN

drenaż limfatyczny do 60 min. – 220 PLN

masaż Kobido do 90 min. – 250 PLN

masaż dla kobiet w ciąży do 60 min. – 190 PLN

Naszym celem jest Twoje zdrowie