Zabiegi

Iniekcje, EPTE Warszawa

Jakie zabiegi wykonujemy?

W Centrum Fizjoterapii SPINETIC nasi lekarze wykonują różnego rodzaju zabiegi pod kontrolą USG. Lekarz lub fizjoterapeuta po przeprowadzeniu wywiadu oraz badania, decydują o dalszym postępowaniu terapeutycznym, by wspólnie z pacjentem osiągnąć wcześniej ustalony cel, którym jest usunięcie bólu już na pierwszej wizycie.

Jakie schorzenia leczymy?

Nasze zabiegi kierujemy do pacjentów zmagających się z każdego rodzaju bólem. Lekarz jest w stanie w ten sposób złagodzić lub całkowicie usunąć dolegliwości bólowe. Główne wskazania do zabiegów to różnego rodzaju zapalenia, przeciążenia, zwyrodnienia, zwapnienia, bóle stawów, rwa kulszowa, tendinopatie i wiele innych. Każdorazowo o zastosowaniu danego zabiegu decyduje lekarz bądź fizjoterapeuta. 

IMG_2950 (1)

W Centrum Fizjoterapii SPINETIC każdy zabieg poprzedzony jest z konsultacją z właściwym specjalistą, tak aby dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb i ewentualnych ograniczeń zdrowotnych pacjenta. Działamy holistycznie i interdyscyplinarnie, by zagwarantować Ci zdrowotny sukces. W naszej placówce dysponujemy specjalistycznym sprzętem i wyposażeniem pozwalającym na kompleksową obsługę pacjenta.

Naszym celem jest Twoje zdrowie