Masaż Kobido

Masaż Kobido Warszawa

masaz kobido

Czym jest masaż Kobido?

Masaż KOBIDO to tradycyjna japońska technika masażu twarzy, tzw. lifting bez skalpela, znana ze swoich korzyści dla wyglądu skóry oraz ogólnego stanu zdrowia. Wykorzystuje się w niej specjalne ruchy i techniki manipulacji, mające pozytywny wpływ na elastyczność skóry, redukcję napięcia mięśniowego oraz stymulację krążenia krwi. 

masaz sportowy 2 compress

Jakie korzyści daje masaż Kobido?

Masaż Kobido może pomóc w niwelowaniu obrzęków twarzy i złagodzeniu napięcia w różnych obszarach ciała, takich jak głowa, kark, ramiona. Kobido ma zastosowanie w walce z bruksizmem, pomaga również wrócić do pełnych funkcji w obrębie twarzy po porażeniu nerwu twarzowego.

Dla uzyskania efektu zaleca się skorzystać z kilku sesji w odstępie od 2 do 4 tygodni każda.

masaz sportowy compress

Do wyboru, do koloru..

Istnieje kilkadziesiąt rodzajów masaży, zarówno ogólnych, np. masaż klasyczny jak i bardziej specjalistycznych: sportowy, leczniczy czy manualny drenaż limfatyczny. Każdy z nich wyróżnia się innym przebiegiem, techniką oraz stosowanymi środkami.

W Centrum Fizjoterapii SPINETIC, będą mogli Państwo skorzystać z masażu, dostosowanego do Państwa potrzeb i dolegliwości, bądź zwyczajnie w celu odprężenia, zrelaksowania.

W Centrum Fizjoterapii SPINETIC każdy zabieg poprzedzony jest z konsultacją z właściwym specjalistą, tak aby dostosować program terapii do indywidualnych potrzeb i ewentualnych ograniczeń zdrowotnych pacjenta.

Czas  zabiegu: do 90 minut

Cena  zabiegu: 250 PLN